Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP Pro SFF 400 G9 240W
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър HP Pro SFF 400 G9 240W | ID - 110181
653.43€
1,278.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-12400 2.50 GHz, 18 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
Чипсет:
Intel Q670
RAM памет:
8GB 3200GHz (1x8GB)
Памет, тип:
DDR4
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011899
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP Compaq 6300 Pro SFF
59.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
359.00 €
Геймърски компютър MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU
3,724.00 €
Компютър Dell Pro Tower Essential QVT1260
544.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7050
129.00 €
Компютър DELL OptiPlex 3020
187.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M93p
81.00 €
Компютър Intel NUC5i5RYB
100.00 €
Компютър HP Pro SFF 400 G9 240W
653.43 €/
1,278.00 лв.
1,278.00 лв.
Техническа характеристика на Компютър HP Pro SFF 400 G9 240W, 6U3M4EA |
|
| Процесор | Intel Core i5-12400 2.50 GHz, 18 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Чипсет | Intel Q670 |
| RAM памет | 8GB 3200GHz (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 DIMM slots |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIe |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for WLAN or storage, 1 M.2 2280 slot for storage |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Web камера, MP | - |
| Мрежа | Integrated Intel I219LM GbE LOM, Intel AX211 Wi-Fi + BT 5.3 |
| Операционна система | Free DOS |
| Windows OS | - |
| USB порт | 1 USB Type-C, 8 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo, 1 audio-out |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3 x1, 1 PCIe 4 x16 |
| VGA конектор | - |
| Кутия | Desktop |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Звук | Realtek ALC3252 codec |
| Монитор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP 125 Wired Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 27.0 x 30.8 x 9.5 cm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

