Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP Omen 14-fb0034nn Shadow Black
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
HP Omen 14-fb0034nn Shadow Black | ID - 119373
2088.12€
4,084.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
16GB onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2)
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013843
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
344.00 €
Лаптоп HP EliteBook 640 G10
584.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
279.00 €
Лаптоп HP EliteBook 820 G3
129.00 €
Лаптоп Lenovo 100w Gen 4 Carbon Skin
149.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G5
199.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2 (AMD)
254.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
539.00 €
HP Omen 14-fb0034nn Shadow Black
2088.12 €/
4,084.01 лв.
4,084.01 лв.
| Техническа характеристика на HP Omen 14-fb0034nn Shadow Black | |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 16GB onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2) |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.63 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GBPCIeGen4NVMePerformanceM.2 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | DTS:X Ultra, HyperX, Dual speakers, HP Audio Boost |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-A (HP Sleep and Charge), 1 USB Type-A, 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo; |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP True Vision 1080p FHD IR camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 6-cell, 71 Wh Li-ion polymer, 140 W USB Type-C power adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel integrated SoC |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) support |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 23.4 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




