Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Envy 13-aq0007nu Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP Envy 13-aq0007nu Silver | ID - 92643
951.51€
1,860.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2400MHz on board
Видео карта:
Nvidia GeForce MX250
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Intel Wireless-AC 9560 802.11 b / g / n / ac (2x2) Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007262
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
539.00 €
Лаптоп HP ProBook x360 440 G1
184.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L480
164.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G5
474.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7490
274.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L490
303.71 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
339.00 €
Лаптоп Toshiba Portege Z30-C-16M
144.00 €
Лаптоп HP Envy 13-aq0007nu Silver
951.51 €/
1,860.99 лв.
1,860.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Envy 13-aq0007nu Silver | |
| Процесор | Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz on board |
| Видео карта | Nvidia GeForce MX250 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Intel Wireless-AC 9560 802.11 b / g / n / ac (2x2) Wi-Fi |
| Операционна система | Windows 10 Home (64bit) |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.20 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB |
| Звук | B&O, four speakers, HP Audio Boost, Cortana-enabled HP Far-field |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 Type-C first generation (5 Gb/s signal speed, Power Delivery 3.0, DisplayPort 1.2, HP Sleep and Charge), 1 USB 3.1 first generation Type-A (HP Sleep and Charge), 1 USB 3.1 first generation Type-A (data transfer only) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone output |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HP Wide Vision HD Camera with Dual Range Integrated Digital Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-cell, 53 Wh lithium-ion polymer battery, 65 W AC power adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel single chip system |
| Сигурност | Invisible Kill Switch Camera, Platform Security Module (TPM) support |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.7 x 21.3 x 1.5 |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




