Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Envy 13-ad105nn Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP Envy 13-ad105nn Silver | ID - 70780
909.59€
1,779.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
8192MB 2133MHz On-Board
Памет, тип:
LPDDR3
Твърд диск, GB:
256GB PCIe
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004174
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Lenovo ThinkPad T450
144.00 €
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250
929.00 €
Лаптоп HP EliteBook 820 G3
149.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480s
324.00 €
Лаптоп HP EliteBook 850 G7
484.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5400
229.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250
1,679.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215
1,224.00 €
Лаптоп HP Envy 13-ad105nn Silver
909.59 €/
1,779.00 лв.
1,779.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп HP Envy 13-ad105nn Silver, 3GB11EA |
|
| Процесор | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz On-Board |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, GB | 256GB PCIe |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Видео карта, МВ | - |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | WebCam |
| Безжична карта | 7265 a/c |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | - |
| 3G | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | Windows 10 Home 64-bit |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 2 USB 3.1 Type-C first generation (data transfer up to 5 GB / s, power, DP1.2, HP Sleep and Charge), 2 USB 3.1 first generation (1 HP Sleep and Charge) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Аудио портове | 1 combined headphone / microphone input port |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| eSATA порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | microSD Card reader |
| Звук | Bang & Olufsen, Enhanced Sound with HP Audio Boost, Four-way speakers |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 6 cell, 53.6 Wh lithium-ion battery |
| Цвят | Silver |
| Тегло, kg | 1.32 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

