Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- HP ElitePad 1000 G2
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
HP ElitePad 1000 G2 | ID - 80273
115.55€
226.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Atom Quad-Core, Z3795 2390MHz 2MB
RAM памет:
4096MB LPDDR3
Хард диск:
64GB eMMC
Дисплей:
10.1"
Резолюция:
1920x1080 Full HD 16:9
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80082357
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
108.00 €
Samsung SM-X306 Galaxy Tab Active 5 5G 6GB 128GB Green
511.29 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
174.00 €
Dell Latitude 7212 Rugged Extreme Tablet
639.00 €
Panasonic Toughbook CF-20 MK1
459.00 €
Lenovo Miix 510-12IKB
154.00 €
Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 64GB Gray
214.23 €
HP ElitePad 1000 G2
115.55 €/
226.00 лв.
226.00 лв.
| Техническа характеристика на HP ElitePad 1000 G2 | |
| Процесор | Intel Atom Quad-Core, Z3795 2390MHz 2MB |
| RAM памет | 4096MB LPDDR3 |
| Хард диск | 64GB eMMC |
| Дисплей | 10.1" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Други | WWAN NO CHARGER |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | ОК батерия – позволява работа без адаптер (зарядно) мин. 1:30 часа. |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства









