Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP EliteBook 1040 G11
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
HP EliteBook 1040 G11 | ID - 127193
1817.13€
3,554.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
32GB 7500MT/s onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014864
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 3
664.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
309.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
369.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G2
229.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
279.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 1769 Burgundy
299.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
339.00 €
Лаптоп HP EliteBook 630 G10
499.00 €
HP EliteBook 1040 G11
1817.13 €/
3,554.00 лв.
3,554.00 лв.
| Техническа характеристика на HP EliteBook 1040 G11 | |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 32GB 7500MT/s onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Други | Accelerometer; Magnetometer; HP Sure Platform; Motion AI LSM6DSL; Thermal sensor; Adaptive color sensor; HP Tamper Lock; Hall effect sensor; Time of flight |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.18 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIeNVMeM.2 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | Audio by Poly Studio, quad stereo speakers with discrete amplifiers, integrated dual array microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4), 1 USB Type-A (USB Power Delivery) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1) |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5 MP IR camera with HP Camera Privacy Key |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 6-cell, 68 Wh Li-ion polymer, 65 W USB Type-C adapter |
| Памет, слотове | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.0 x 1.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




