Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- HP Elite Tower 600 G9 R
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
HP Elite Tower 600 G9 R | ID - 118677
906.01€
1,772.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-13500 2.50 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
16GB 4800MHz (1x16GB)
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
Tower
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013645
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Dell OptiPlex 5080
447.00 €
Acer Veriton VN6720GT
800.68 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3
762.00 €
Компютър HP Elite 7300MT
53.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre Edge 72
59.00 €
Компютър Lenovo IdeaCentre 310S-08IAP
88.00 €
Компютър HP Compaq Elite 8200SFF
81.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
366.00 €
HP Elite Tower 600 G9 R
906.01 €/
1,772.00 лв.
1,772.00 лв.
| Техническа характеристика на HP Elite Tower 600 G9 R | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-13500 2.50 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 16GB 4800MHz (1x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIe |
| Звук | Realtek ALC3252 codec, universal audio jack with CTIA and OMTP headset support |
| M.2 слот | 1 M.2 2230, 2 M.2 2280 |
| USB порт | 7 USB Type-A, 1 USB Type-C, 3 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2 PCIe 3 x1, 1 PCIe 3 x16 (wired as x4), 1 PCIe 4 x16 |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, 4 DIMM slots |
| Чипсет | Intel Q670 (vPro) |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP 320K Keyboard & HP 128 Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.5 x 33.7 x 30.8 cm |
| Мрежа | Intel Ethernet Network, Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




