Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- HP Dragonfly G5Q Darker Atmospheric Blue Opaque
HP Dragonfly G5Q Darker Atmospheric Blue Opaque | ID - 127432
1978.70€
3,870.00 лв. с ДДС
Процесор:
Snapdragon X Elite X1E-78-100 3.40 GHz, 42 MB cache
RAM памет:
32GB 8448MT/s onboard
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 (2x2)
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014883
Избери добавки:
Цена:
1978.70 €/
3,870.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
214.10€/мес.
1978.70 €/
3,870.00 лв.
цена с ДДС
HP Dragonfly G5Q Darker Atmospheric Blue Opaque
1978.70 €/
3,870.00 лв.
3,870.00 лв.
| Техническа характеристика на HP Dragonfly G5Q Darker Atmospheric Blue Opaque | |
| Процесор | Snapdragon X Elite X1E-78-100 3.40 GHz, 42 MB cache |
| RAM памет | 32GB 8448MT/s onboard |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 (2x2) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.34 kg |
| Процесор, серия | Qualcomm Snapdragon |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIeGen4x4NVMeM.2 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 2240x1400 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | Audio by Poly Studio, dual speakers with discrete amplifiers, integrated dual array microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB Type-C, 1 USB Type-A (charging) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 5MP IR camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 59 Wh Li-ion polymer, HP Smart 65 W USB Type-C slim adapter |
| Памет, слотове | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.4 x 1.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Qualcomm Adreno Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

