Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP 250 G9 Asteroid Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP 250 G9 Asteroid Silver | ID - 110981
369.66€
722.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Pentium N6000 1.10 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8GB 2933MHz (1x8GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Realtek RTL8822CE 802.11ac 2x2 Wi-Fi
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012145
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Asus Vivobook X1504VA-BQ2910
539.41 €
HP ProBook 4 G1a AI 16" Pike Silver
1,207.16 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
424.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G4
179.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 3 1868 Matte Black
394.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 (Intel)
559.00 €
HP EliteBook 860 G11
1,506.27 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480s
249.00 €
Лаптоп HP 250 G9 Asteroid Silver
369.66 €/
722.99 лв.
722.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP 250 G9 Asteroid Silver | |
| Процесор | Intel Pentium N6000 1.10 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8GB 2933MHz (1x8GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Realtek RTL8822CE 802.11ac 2x2 Wi-Fi |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.74 kg |
| Процесор, серия | Intel Pentium |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2 Integrated stereo speakers, Integrated dual array microphone |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB Type-C (Data Transfer Only) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion Polymer |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 24.2 x 2.0 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Realtek RTL8111HSH 10/100/1000 Integrated NIC |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




