Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP 15-dw2028nu Natural Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP 15-dw2028nu Natural Silver | ID - 96252
529.70€
1,036.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-1005G1 1.20 GHz, 4 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i3
Чипсет:
Intel
RAM памет:
8GB 2666MHz (1x8GB)
Памет, тип:
DDR4
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008588
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 640 G9
544.00 €
Лаптоп HP EliteBook 850 G7
579.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel)
489.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G8
339.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5320
289.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
339.00 €
Лаптоп Apple 14-inch MacBook Pro: Apple M5 Pro chip with 15-core CPU and 16-core GPU
2,544.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T460p
199.00 €
Лаптоп HP 15-dw2028nu Natural Silver
529.70 €/
1,036.00 лв.
1,036.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп HP 15-dw2028nu Natural Silver, 1V2P6EA |
|
| Процесор | Intel Core i3-1005G1 1.20 GHz, 4 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Чипсет | Intel |
| RAM памет | 8GB 2666MHz (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIeNVMeM.2SSD+1000GB5.4krpm |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | HP TrueVision HD camera with integrated dual-range digital microphone |
| Безжична карта | Realtek 802.11 b/g/n/ac (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | 10/100/1000 GbE LAN |
| Операционна система | Free DOS |
| Windows OS | - |
| USB порт | 1 SuperSpeed USB Type-C, 2 SuperSpeed USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 combined headphone / microphone output |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Звук | Dual speakers |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Батерия, cell | 3-cell, 41 Wh lithium-ion battery, 45 W Smart power adapter for AC |
| IPS матрица | IPS |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.09 x 24.2 x 2.0 |
| Цвят | Silver |
| Тегло, kg | 2.50 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

