Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Геймърски лаптоп MSI Vector 17 HX AI A2XWJG, NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 1824 AI TOPS, Intel Core Ultra 9 275HX (24C/24T up to 5.4 GHz, 36 MB)
Геймърски лаптоп MSI Vector 17 HX AI A2XWJG, NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 1824 AI TOPS, Intel Core Ultra 9 275HX (24C/24T up to 5.4 GHz, 36 MB) | ID - 138295
4689.00€
9,170.89 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 9 275HX 2.70 GHz, 36 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
32GB 6400MHz (2x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017798
Избери добавки:
Цена:
4689.00 €/
9,170.89 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
4689.00 €/
9,170.89 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски лаптоп MSI Vector 17 HX AI A2XWJG, NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 1824 AI TOPS, Intel Core Ultra 9 275HX (24C/24T up to 5.4 GHz, 36 MB)
4689.00 €/
9,170.89 лв.
9,170.89 лв.
Техническа характеристика на Геймърски лаптоп MSI Vector 17 HX AI A2XWJG, NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 1824 AI TOPS, Intel Core Ultra 9 275HX (24C/24T up to 5.4 GHz, 36 MB), 9S7-17S372-029 |
|
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX 2.70 GHz, 36 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 32GB 6400MHz (2x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Други | Killer Control Center, Nvidia App, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, MSI Center, Discrete Graphics Mode, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 3.0 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4x4 |
| Дисплей, inch | 17.0" (43.18 cm), 400nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2x 2W, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready, Array Microphone |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) Compatible |
| USB порт | 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Express |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell, 90 Whrs, 5845 Mah, 330W adapter |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Чипсет | Intel HM870 |
| Сигурност | Webcam Shutter, Kensington Lock |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.0 x 29.8 x 2.9 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Мрежа | 2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | 24GB GDDR7 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





