Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG + (2560x1600) OLED, 240hz, 1ms, 32GB DDR5 LPDDR5x-7500, 2TB PCIe Gen4x4 SSD, Wi-Fi 7, Windows 11 Home
Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG + (2560x1600) OLED, 240hz, 1ms, 32GB DDR5 LPDDR5x-7500, 2TB PCIe Gen4x4 SSD, Wi-Fi 7, Windows 11 Home | ID - 138291
3454.00€
6,755.44 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
32GB 7500MT/s onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 7
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017794
Избери добавки:
Цена:
3454.00 €/
6,755.44 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
3454.00 €/
6,755.44 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG + (2560x1600) OLED, 240hz, 1ms, 32GB DDR5 LPDDR5x-7500, 2TB PCIe Gen4x4 SSD, Wi-Fi 7, Windows 11 Home
3454.00 €/
6,755.44 лв.
6,755.44 лв.
Техническа характеристика на Геймърски лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG + (2560x1600) OLED, 240hz, 1ms, 32GB DDR5 LPDDR5x-7500, 2TB PCIe Gen4x4 SSD, Wi-Fi 7, Windows 11 Home, 9S7-15FL35-023 |
|
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 32GB 7500MT/s onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 7 |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB (2x1TB) PCIe GEN4x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 250 nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | Speaker 2 x 2W, Woofer 4 x 2W, Array Microphone, Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB4 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt 4 compatible), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell, 99.9 Whrs, 6578 Mah, Battery Unit Weight 400 g, 240W adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Secured-core PCs, Kensington Lock, Microsoft Pluton Security Technology |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 26.0 x 2.0 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Мрежа | 2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | 12GB GDDR7 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





