Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Геймърски лаптоп MSI Katana 15 HX B14WGK
Геймърски лаптоп MSI Katana 15 HX B14WGK | ID - 138286
1584.00€
3,098.03 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
16GB 5600MHz (2x8GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6E AX211
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017789
Избери добавки:
Цена:
1584.00 €/
3,098.03 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1584.00 €/
3,098.03 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски лаптоп MSI Katana 15 HX B14WGK
1584.00 €/
3,098.03 лв.
3,098.03 лв.
Техническа характеристика на Геймърски лаптоп MSI Katana 15 HX B14WGK, 9S7-1587C1-215 |
|
| Процесор | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Операционна система | No OS |
| Други | Software: Nvidia App, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, MSI Companion, MSI Center, Discrete Graphics Mode, MSI AI Engine |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 300 nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1440 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 3 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 4-Cell 75 Whrs, 240W Adaptor |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Чипсет | Intel HM770 |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 26.2 x 2.6 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-CG |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





