Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Геймърски лаптоп Acer Nitro V16 + Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red
Геймърски лаптоп Acer Nitro V16 + Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red | ID - 136286
1649.00€
3,225.16 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
16GB (1x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Killer Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015791
Избери добавки:
Цена:
1649.00 €/
3,225.16 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1649.00 €/
3,225.16 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски лаптоп Acer Nitro V16 + Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red
1649.00 €/
3,225.16 лв.
3,225.16 лв.
Техническа характеристика на Геймърски лаптоп Acer Nitro V16 + Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red, NH.QZREX.004_GP.BAG11.02E |
|
| Процесор | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 16GB (1x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Killer Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax) |
| Операционна система | Linux |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
| Процесор, серия | Intel Core 9 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Two built-in stereo speakers, DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, three built-in microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type-A Gen 2 (1 with Power Off USB Charging) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 27.4 x 2.5 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Мрежа | Killer Ethernet E2600 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




