Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен лаптоп
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Лаптоп Fujitsu LifeBook S761 | ID - 25441
179.46€
350.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5, 2520M 2500Mhz 3MB 2 cores, 4 threads
RAM памет:
4096MB DDR3
Хард диск:
320 GB SATA
Видео карта:
Intel HD Graphics 3000
Дисплей:
13.3"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80065783
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Fujitsu LifeBook S936
129.00 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook E756
219.00 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook U758
309.00 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook E736
124.00 €
Лаптоп HP ProBook 440 G9
449.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G1
179.46 €
Лаптоп HP EliteBook 640 G10
619.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 2
444.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7490
254.00 €
Лаптоп HP Elite Dragonfly G4 Slate Blue
1,189.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5300
199.00 €
Asus TUF F16 FA607NUG-RL117
1,099.28 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook S761
179.46 €/
350.99 лв.
350.99 лв.
Преносим компютър, подходящ за домашно и служебно ползване. Ярък екран, тиха работа и дълъг живот са основните характерни черти. Екранът минимизира или премахва отражението. Изключително балансиран избор на компоненти, позволява оптимална работа при различно натоварване. Дългият гаранционен срок и надеждният хардуер гарантира дълга и безпроблемна работа.
| Техническа характеристика на Лаптоп Fujitsu LifeBook S761 | |
| Процесор | Intel Core i5, 2520M 2500Mhz 3MB 2 cores, 4 threads |
| RAM памет | 4096MB So-Dimm DDR3, максимална поддържана 16 GB DDR3 1066/1333 |
| Хард диск | 320 GB SATA |
| Видео карта | Intel HD Graphics 3000 |
| Дисплей | 13.3" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Мрежова карта | LAN 10/100/1000 |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Finger Print, Камера, 3G HDMI 2x Battery, |
| Статус | A минус клас |
| Батерия Статус | ОК батерия – позволява работа без адаптер (зарядно) мин. 1:30 часа. |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства










