Мрежова карта за компютър Finisar FTR-8519P-5A
В наличност
  5 / 5  
Мрежова карта: LAN 1Gbit Fiber Optic
Други: Short Wave Multi-Mode FC GBIC for Server,
Статус: А клас
Гаранция: 6 месеца



ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:90005667

5 ПРИЧИНИ

да изберете обновен продукт

- Тестван в сервиз

- С обновени хардуерни компоненти

- В пъти по-евтин

- С проверен произход

- Гаранция

16 лв.
цена с ДДС

ИЛИ
КУПИ НА ИЗПЛАЩАНЕ САМО ЗА 15 МИН

КУПИ С 1 КЛИК

Мрежова карта за компютър Finisar FTR-8519P-5A
16 лв.
Техническа характеристика на Мрежова карта за компютър Finisar FTR-8519P-5A
Мрежова карта LAN 1Gbit Fiber Optic
Други Short Wave Multi-Mode FC GBIC for Server,
Статус А клас
Гаранция 6 месеца

Напишете мнение

Бележка: HTML не е преведен!
Свързани продукти
Подобни продукти