Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell XPS 9360 Ultrabook
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell XPS 9360 Ultrabook | ID - 64806
2095.79€
4,099.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 1866MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 620
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Killer 1535 802.11ac 2x2 WiFi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003406
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7490
249.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Platinum
309.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
265.36 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490
344.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
284.00 €
Лаптоп HP Pro x360 Fortis 11 G9 Jellyfish Blue
184.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel) Thunder black
564.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480s
304.00 €
Лаптоп Dell XPS 9360 Ultrabook
2095.79 €/
4,099.01 лв.
4,099.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell XPS 9360 Ultrabook | |
| Процесор | Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 1866MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 620 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Killer 1535 802.11ac 2x2 WiFi |
| Операционна система | Windows 10 Home-HE (64bit) English |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.20 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3200x1800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Stereo speakers professionally tuned with Waves MaxxAudio 1W x 2 = 2W total |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 2 USB 3.0 - 1 w/PowerShare |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | Thunderbolt 3 Type C supporting: Power in/charging, PowerShare, Thunderbolt 3 (40Gbps bi-directional), USB 3.1 Gen 2 (10Gbps), Native DisplayPort 1.2 video output, VGA, HDMI, Ethernet and USB-A via Dell Adapter (sold separately) |
| Аудио портове | Headset jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 60WHr Integrated Battery, 45 Watt AC Adapter |
| Сигурност | Noble lock slot |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




