Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell XPS 9310 ( 2 in 1 )
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell XPS 9310 ( 2 in 1 ) | ID - 97487
1781.85€
3,485.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8GB 4267MHz onboard
Видео карта:
Intel Iris Xe Graphics
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Killer Wi-Fi 6 AX1650 (2x2)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009091
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell XPS 9310 ( 2 in 1 )
1781.85 €/
3,485.00 лв.
3,485.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell XPS 9310 ( 2 in 1 ) | |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8GB 4267MHz onboard |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Killer Wi-Fi 6 AX1650 (2x2) |
| Операционна система | Windows 10 Home (64bit) English |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.32 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIeNVMex4onboard |
| Дисплей, inch | 13.4" (34.04 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Realtek ALC3281-CG, High definition audio interface, 2 speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 Thunderbolt 4 (USB4) USB Type-C port with PowerDelivery |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone and microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Power button with fingerprint reader |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell, 51WHr (Integrated), E5 45W Type-C Power Adapter |
| Памет, слотове | N/A |
| Чипсет | Tiger Lake PCH-LP |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.7 x 20.7 x 1.4 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




