Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Dell XPS 8960 Tower
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Dell XPS 8960 Tower | ID - 121726
2054.88€
4,019.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache
RAM памет:
16GB 5600MHz (2x8GB)
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
Tower
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014321
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP EliteDesk 800 G3 SFF
134.47 €
Компютър HP EliteDesk 705 G3 SFF
101.00 €
Компютър HP ProDesk 400 G5 DM
278.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3
762.00 €
Компютър HP Compaq 6300 Pro SFF
139.07 €
Компютър Intel NUC8BEH
341.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G1 SFF
68.00 €
Компютър Dell OptiPlex 3000
260.00 €
Dell XPS 8960 Tower
2054.88 €/
4,019.00 лв.
4,019.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell XPS 8960 Tower | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2PCIeNVMe |
| Звук | Integrated 7.1 channel audio, Realtek ALC1220, High definition audio interface |
| USB порт | 4 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with PowerShare, 2 USB 2.0 ports with Smart Power On, 1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | One PCIe x16 mechanical/x16 electrical Gen5 slot, Two PCIe Gen3 x4 slots |
| Аудио портове | One headset, One audio input/microphone, One line-in, One front L/R surround line-out, One center/subwoofer LFE surround, One rear L/R surround, One side L/R surround |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 slots |
| Чипсет | Intel Z690 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.3 x 42.7 x 37.3 cm |
| Мрежа | Killer E3100G Ethernet controller integrated on the system board 10/100/1000/2500 Mbps, Intel Killer Wi-Fi 6E AX1675, 2x2, 802.11ax, Bluetooth |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




