Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell XPS 7760
Компютър Dell XPS 7760 | ID - 57268
2503.80€
4,897.01 лв. с ДДС
Монитор:
27" (68.58 cm) UltraSharp 4K Ultra HD (3840x2160) InfinityEdge display
Процесор:
Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 2400MHz
Видео карта:
AMD R9 M470X
OS:
Windows 10 Home-HE (64bit) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000549
Избери добавки:
Цена:
2503.80 €/
4,897.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
270.91€/мес.
2503.80 €/
4,897.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell XPS 7760
2503.80 €/
4,897.01 лв.
4,897.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell XPS 7760 | |
| Монитор | 27" (68.58 cm) UltraSharp 4K Ultra HD (3840x2160) InfinityEdge display |
| Процесор | Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2400MHz |
| Видео карта | AMD R9 M470X |
| Операционна система | Windows 10 Home-HE (64bit) English |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 2000GB 5.4krpm Hard Drive |
| Видео карта, МВ | 4096GB GDDR5 |
| USB порт | 1 USB 3.0 with PowerShare, 4 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 3 (supporting Type-C, DisplayPort, USB3.1, PS) |
| Аудио портове | Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | HD (720p) webcam with wide, quad array digital microphones |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 4 DIMM slots, up to 32GB |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Premier Wireless Keyboard and Mouse-KM717 - US International (QWERTY), Dell Wireless mouse included with Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 62.5 x 8.0 x 43.5 without stand |
| Мрежа | 10/100/1000 Ethernet, Dell Wireless 3165 802.11AC Wi-Fi + BT 4.0 Wireless Card |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

