Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Vostro 3568
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Vostro 3568 | ID - 72317
631.96€
1,236.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-7200U 2.50 GHz, 3 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
8192MB 2400MHz
Памет, тип:
DDR4
Памет, слотове:
up to 32GB
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004346
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
299.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
324.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X390
244.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T460s
179.00 €
Лаптоп HP 255R G10 Turbo silver
769.00 €
Геймърски лаптоп MSI Cyborg 15 B13WEKG
1,089.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
354.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G7
179.00 €
Лаптоп Dell Vostro 3568
631.96 €/
1,236.01 лв.
1,236.01 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Dell Vostro 3568, N066VN3568EMEA01_1901_HOM |
|
| Процесор | Intel Core i5-7200U 2.50 GHz, 3 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | up to 32GB |
| Твърд диск, GB | 256GBSSD |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel HD Graphics 620 |
| Видео карта, МВ | - |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | Integrated 720p HD camera with microphones |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1 |
| 4G/LTE | - |
| 3G | - |
| Мрежа | Gigabit Ethernet network |
| Операционна система | Windows 10 Home (64bit) English |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 USB 2.0, 2 USB 3.0 |
| HDMI порт | HDMI out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| eSATA порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Звук | Integrated stereo speakers (2W x 2), HD Audio enhanced with Wave MaxxAudio software |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 45W AC Adapter |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 2.18 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

