Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Vostro 3500
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Vostro 3500 | ID - 99124
637.58€
1,247.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-1115G4 3.00 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i3
Чипсет:
Intel Tiger Lake (Integrated in the processor)
RAM памет:
8GB 2666MHz (1x8GB)
Памет, тип:
DDR4
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009664
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Геймърски лаптоп MSI Cyborg 15 B2RWEKG
1,064.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
339.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7400
284.00 €
Геймърски лаптоп Acer Nitro V 15
1,254.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G5
184.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Platinum
389.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 1769
279.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5420
339.00 €
Лаптоп Dell Vostro 3500
637.58 €/
1,247.00 лв.
1,247.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Dell Vostro 3500, N3001VN3500EMEA01_2201 |
|
| Процесор | Intel Core i3-1115G4 3.00 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Чипсет | Intel Tiger Lake (Integrated in the processor) |
| RAM памет | 8GB 2666MHz (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | up to 16GB, Two SODIMM slots |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMe |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for Wi-Fi, 1 M.2 slot for 2230/2280 solid-state drive |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Безжична карта | 802.11ac 1x1 WiFi |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | HDMI (support only FHD) |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Universal Audio Jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition audio, Two Speakers |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност | One Wedge shaped lock slot |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 42WHr (Integrated), 45 Watt AC Adapter |
| IPS матрица | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.4 x 24.9 x 2.0 |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 1.98 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

