Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- DELL
- Монитор Dell U3415W
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор Dell U3415W | ID - 57419
626.84€
1,225.99 лв. с ДДС
3D:
-
Технология:
LED
Резолюция:
3440x1440
Сензорен дисплей:
-
Цвят:
Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000700
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Philips 240B1
59.00 €
Samsung 27FG502 27" Odyssey G5 QHD IPS 180Hz 1ms 2560x1440 DP HDMI Black
172.31 €
Монитор HP EliteDisplay E231
59.00 €
Монитор HP Z Display Z23n G2
85.00 €
Монитор DELL 1905FP V2
40.00 €
Монитор BenQ G2420HDBL
55.22 €
Монитор HP Compaq ZR2440w
66.00 €
Dell P3425WE
477.55 €
Монитор Dell U3415W
626.84 €/
1,225.99 лв.
1,225.99 лв.
| Техническа характеристика на Монитор Dell U3415W | |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | 1 HDMI(vr2.0) connector |
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2325 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 2000000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 172 / 178 |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | Speakers (9W x 2= 18W) |
| DVI | - |
| Display port | 1 DisplayPort (version 1.2), 1 DisplayPort out (MST) |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 82.5 x 21.6 x 40.9 (52.4) |
| USB | 4 USB 3.0 ports - Downstream (4 at the back), 2 USB 3.0 port - Upstream |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




