Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Precision 3541
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Precision 3541 | ID - 93275
1798.21€
3,516.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-9850H 2.60 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16384MB 2666GHz (1x16GB)
Видео карта:
Nvidia Quadro P620
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) MU-MIMO Dual Band 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007535
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 3 1867 Platinum Alcantara
394.00 €
Лаптоп HP EliteBook Folio G1
149.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (AMD)
469.00 €
Лаптоп HP ProBook 440 G9
419.00 €
Лаптоп Dell Latitude 9420
504.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5400
249.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
259.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
265.36 €
Лаптоп Dell Precision 3541
1798.21 €/
3,516.99 лв.
3,516.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Precision 3541 | |
| Процесор | Intel Core i7-9850H 2.60 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2666GHz (1x16GB) |
| Видео карта | Nvidia Quadro P620 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) MU-MIMO Dual Band 2x2 |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.97 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMeClass40 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB GDDR5 |
| Звук | Realtek ALC3204, 2 Speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 2280/2230 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.1 Gen 2(USB Type-C) port with Thunderbolt, 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Gen 1 port with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headset/ Microphone port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 Cell 68Whr ExpressCharge Capable Battery, 130 Watt E4 AC Adapter |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots |
| Чипсет | CM246 |
| Сигурност | Wedge-shaped lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 2.5 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




