Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Dell
- Dell PowerEdge R640
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Dell PowerEdge R640 | ID - 136103
1649.00€
3,225.16 лв. с ДДС
Процесор:
2x Intel Xeon 24-Core Gold 6262 1900MHz 33MB
RAM памет:
128GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
HDD поддръжка:
2x 2.5" SAS + 8x 2.5" NVMe or 10x 2.5" SAS
RAID Controller:
PERC H730/1GB Mini Mono with BBWC
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80132019
Избери добавки:
Цена:
1649.00 €/
3,225.16 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1649.00 €/
3,225.16 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €143.34 (13 x 280.35 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
178.42€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Dell PowerEdge R640
1649.00 €/
3,225.16 лв.
3,225.16 лв.
Техническа характеристика на Dell PowerEdge R640, 80132019 |
|
| Процесор | 2x Intel Xeon 24-Core Gold 6262 1900MHz 33MB |
| RAM памет | 128GB RDIMM DDR4 |
| Хард диск | No storage SAS 2.5" |
| HDD поддръжка | 2x 2.5" SAS + 8x 2.5" NVMe or 10x 2.5" SAS |
| RAID Controller | PERC H730/1GB Mini Mono with BBWC |
| Управление | iDRAC9 Enterprise |
| Мрежова карта | LAN 2-port 25Gb Fiber Optic rNDC |
| Захранване | 2x 750W Platinum |
| Кутия | Rack Mount 1U |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 12 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)










