Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- DELL
- Монитор Dell P2423DE
Монитор Dell P2423DE | ID - 107124
273.54€
535.00 лв. с ДДС
Технология:
WLED
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
Mercury free, arsenic-free glass, RoHS, NFPA 99, BFR-free, PVC-free
Други:
16.7 million colors; ComfortView Plus, Security lock slot
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011348
Избери добавки:
Цена:
273.54 €/
535.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
29.60€/мес.
273.54 €/
535.00 лв.
цена с ДДС
Монитор Dell P2423DE
273.54 €/
535.00 лв.
535.00 лв.
| Техническа характеристика на Монитор Dell P2423DE | |
| Технология | WLED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | Mercury free, arsenic-free glass, RoHS, NFPA 99, BFR-free, PVC-free |
| Други | 16.7 million colors; ComfortView Plus, Security lock slot |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2058 mm |
| Време за реакция, ms | 8ms(Typ.) |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.8 x 18.0 x 49.5 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB-C upstream |
| USB хъб | 4x USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided bezeless |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

