Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен компютър
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Компютър DELL OptiPlex 790 + Монитор HP EliteDisplay E222 21.5" + мишка + клавиатура + Windows 10 Home | ID - 102013
227.01€
443.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5, 2400S 2500Mhz 6MB 4 cores, 4 threads
RAM памет:
4096MB DDR3
Хард диск:
250 GB SATA
Видео карта:
Intel® HD Graphics 2000
Дисплей:
22"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:10002627
Ъпгрейд
0.00€
SSD диск
По-голям диск = повече място за файлове, програми и архиви
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Dell OptiPlex 7090
366.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G5 SFF
303.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2
323.00 €
Компютър Lenovo ThinkSmart Core
488.00 €
Компютър Acer Aspire XC-605
68.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo G558
278.00 €
Компютър HP Elite 7300MT
53.00 €
Компютър Dell OptiPlex 5080
447.00 €
Компютър DELL OptiPlex 790 + Монитор HP EliteDisplay E222 21.5" + мишка + клавиатура + Windows 10 Home
227.01 €/
443.99 лв.
443.99 лв.
Изключително компактен и енергоефективен компютър. Един от водещите модели, удачен избор за офис или у дома. Съвременната хардуерната архитектура осигурява отлично охлаждане, безшумна работа, достатъчно процесорна мощ и регулеруема оперативна памет. Бързо и лесно могат да се добавят нови хардуерни компоненти. Съчетан с широкоекранен бизнес монитор 21.5" мишка и клавиатура, лицензиран Windows 10 Home
| Техническа характеристика на Компютър DELL OptiPlex 790 + Монитор HP EliteDisplay E222 21.5" + мишка + клавиатура + Windows 10 Home | |
| Процесор | Intel Core i5, 2400S 2500Mhz 6MB 4 cores, 4 threads |
| RAM памет | 4096MB DDR3, максимална поддържана 32 GB DDR3 1066/1333 |
| Хард диск | 250 GB SATA |
| Видео карта | Intel® HD Graphics 2000 |
| Дисплей | 22" |
| Резолюция | 1920x1200 WUXGA 16:10 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Мрежова карта | LAN 10/100/1000 |
| Операционна система | С инсталиран и лицензиран Windows 10 Home и лиценз за NOD32 |
| Други | VGA, DisplayPort |
| Кутия | Ultra Slim Desktop |
| Яркост | 250 cd/m2 |
| Контраст | 1000:1 |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




