Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell OptiPlex 5400 AIO
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Dell OptiPlex 5400 AIO | ID - 106579
1376.40€
2,692.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) Non Touch
Процесор:
Intel Core i7-12700 2.10 GHz, 25 MB cache
RAM памет:
16GB (1x16GB) 3200MHz
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011193
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Fujitsu Esprimo E420
62.00 €
Компютър Dell OptiPlex 3070
241.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2
323.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G2 DM
115.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M910q
115.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
366.00 €
Компютър HP Elite 600 G9 DM
655.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G3 SFF
135.00 €
Компютър Dell OptiPlex 5400 AIO
1376.40 €/
2,692.00 лв.
2,692.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell OptiPlex 5400 AIO | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) Non Touch |
| Процесор | Intel Core i7-12700 2.10 GHz, 25 MB cache |
| RAM памет | 16GB (1x16GB) 3200MHz |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.22230PCIeNVMeClass35 |
| Звук | Realtek Codec ALC3289, Stereo speakers with Waves MaxxAudio Pro, 2 W x 2 |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, One M.2 2230/2280 slot for SSD (35 W) |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2x1 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 2 USB 3.2 Gen 2, 2 USB 3.2 Gen 1 ports with Smart Power On |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 universal audio port, 1 Line-out audio port |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | FHD Camera |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two SoDIMM slots |
| Чипсет | Intel Q670 PCH |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W - Bulgarian (QWERTY) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 5.3 x 34.4 cm |
| Мрежа | Intel i219-LM 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6E (6GHz) AX211 2x2 Bluetooth 5.2 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Intel Integrated Graphics |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




