Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Optiplex 3080 SFF
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Dell Optiplex 3080 SFF | ID - 98393
559.86€
1,094.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-10100 3.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8GB (1x8GB) non-ECC Memory
Видео карта:
Intel Integrated Graphics
OS:
Windows 10 Pro (64bit) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009420
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Lenovo ThinkCentre M910q
109.00 €
Компютър Dell OptiPlex 3080 Micro
429.00 €
Компютър HP ProDesk 400 G2 DM
135.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo D757
155.00 €
Компютър HP Elite 7300MT
53.00 €
Компютър Dell OptiPlex 5090
465.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre Edge E73
68.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7090
453.00 €
Компютър Dell Optiplex 3080 SFF
559.86 €/
1,094.99 лв.
1,094.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Optiplex 3080 SFF | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-10100 3.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8GB (1x8GB) non-ECC Memory |
| Видео карта | Intel Integrated Graphics |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMeClass35 |
| Звук | 4 Channel High Definition Audio, Realtek ALC3246 |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 M.2 slot for 2280 PCIe solid-state drive/Optane or 2230PCIe solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 2.0 ports with Smart Power on |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 half-height PCIe x16 Gen 3, 1 half-height PCIe x1 Gen 3 |
| Аудио портове | 1 Universal audio jack, 1 Line-out re-tasking Line-in audio port |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 DIMM slots |
| Чипсет | Intel B460 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.0 x 29.3 x 9.3 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Видео карта, GB | - |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




