Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 7370
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Latitude 7370 | ID - 65498
1142.74€
2,235.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core M7-6Y75 1.20 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8192MB 1600MHz
Видео карта:
Intel Integrated HD Graphics 515
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Dual-Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003540
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215 (up to 4.7GHz
1,179.04 €
Лаптоп Dell Latitude 3190 2-in-1
106.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel) thunder black
544.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
524.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X390
284.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490s
344.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
539.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
290.93 €
Лаптоп Dell Latitude 7370
1142.74 €/
2,235.01 лв.
2,235.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 7370 | |
| Процесор | Intel Core M7-6Y75 1.20 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 1600MHz |
| Видео карта | Intel Integrated HD Graphics 515 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Dual-Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.12 kg |
| Процесор, серия | Intel Core M |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 SATA Class 20 |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | High Quality Speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | optional |
| USB порт | 1 USB 3.0 (Type A) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | Micro HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 3 |
| Аудио портове | Headset/mic combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Micro SD 4.0 Memory card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell 34 Whr ExpressCharge Capable Battery, 45W AC Adapter, USB Type-C |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Сигурност | Lock slot |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | BT 4.1 Wireless Card (2x2) |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




