Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 5491
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Latitude 5491 | ID - 74480
1021.05€
1,997.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8400H 2.50 GHz, 8 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
8192MB 2666MHz (1x8GB)
Памет, тип:
DDR4
Твърд диск, GB:
256GBM.2SATA
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004619
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G6
424.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 PC14250
1,039.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5300
199.00 €
Геймърски лаптоп Asus Strix G16 G614PR-RV022W
3,009.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
394.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel)
509.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T450
144.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G3
414.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5491
1021.05 €/
1,997.00 лв.
1,997.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 5491, N002L549114EMEA_UBU |
|
| Процесор | Intel Core i5-8400H 2.50 GHz, 8 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2SATA |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel UHD 630 |
| Видео карта, МВ | - |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | Camera |
| Безжична карта | Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| 3G | - |
| Мрежа | 10/100/1000 Ethernet |
| Операционна система | Ubuntu Linux 16.04 |
| Windows OS | - |
| USB порт | 3 USB 3.1 Gen 1 (one with PowerShare) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port over USB Type C |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Headset/mic combo jack |
| Разширителен порт | Thunderbolt 3 |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| eSATA порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност | Noble Wedge Lock slot |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | Primary 4-cell 68W/HR Battery, 90W AC Adapter |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 1.65 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

