Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 3310
Лаптоп Dell Latitude 3310 | ID - 94834
574.69€
1,124.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB (1x8GB)
Видео карта:
Intel UHD 620
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008068
Избери добавки:
Цена:
574.69 €/
1,124.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
62.18€/мес.
574.69 €/
1,124.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Latitude 3310
574.69 €/
1,124.00 лв.
1,124.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 3310 | |
| Процесор | Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB (1x8GB) |
| Видео карта | Intel UHD 620 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Intel Dual Band Wireless AC 9560 (802.11ac) 2x2 |
| Операционна система | Ubuntu Linux 18.04 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.59 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | REALTEK ALC3246, High definition audio, 2 Speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2242 slot for solid-state drive/eMMC |
| USB порт | 2 USB 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen1 (Type-C) ports with DisplayPort |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Universal audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 4 Cell 56WHR Battery, 65 Watt AC Adaptor |
| Памет, слотове | 1 SO-DIMM slot, up to 16GB |
| Чипсет | Whiskey Lake |
| Сигурност | Noble Wedge security |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 33.0 x 23.1 x 2.2 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

