Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Inspiron Desktop AIO 5490
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Dell Inspiron Desktop AIO 5490 | ID - 95755
1026.67€
2,007.99 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45cm) FHD (1920 x 1080) Anti-Glare Narrow Border Infinity Non-Touch Display
Процесор:
Intel Core i5-10210U 1.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz (1x8GB)
Видео карта:
Intel UHD Graphics
OS:
Windows 10 Pro (64bit) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008405
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Dell Inspiron Desktop AIO 5490
1026.67 €/
2,007.99 лв.
2,007.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Inspiron Desktop AIO 5490 | |
| Монитор | 23.8" (60.45cm) FHD (1920 x 1080) Anti-Glare Narrow Border Infinity Non-Touch Display |
| Процесор | Intel Core i5-10210U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz (1x8GB) |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIeNVMe |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Realtek ALC3289-CG, High definition audio interface, 2 Speakers |
| M.2 слот | 1 M.2 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 PCIe/SATA M.2 2230/2242 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type A, 3 USB 3.1 Gen 1 Type A |
| HDMI порт | HDMI In/out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Universal headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | White HD Camera |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wireless Keyboard and Mouse-KM636 - US International (QWERTY) - White |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 4.2 x 32.0 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps, 802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




