Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 7773
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Inspiron 7773 | ID - 65167
1558.93€
3,049.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 2400MHz
Видео карта:
NVIDIA GeForce MX150
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003483
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 840 G8
399.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5420
339.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7300 Aluminium
274.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7320 Carbon Fiber Back
394.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G5
364.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G5
279.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
369.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G8
339.00 €
Лаптоп Dell Inspiron 7773
1558.93 €/
3,049.00 лв.
3,049.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 7773 | |
| Процесор | Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2400MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce MX150 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | Windows 10 Home-HE (64bit) English |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 3.29 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare (Dell Truelife) |
| Видео карта, МВ | 2048MB GDDR5 |
| Звук | 2 tuned speakers; audio processing by Waves MaxxAudio Pro |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 2.0, 1 USB 3.1 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C supporting DisplayPort and PowerDelivery |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone/Microphone Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | IR HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 56 WHr, 4-Cell Battery (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| Памет, слотове | up to 32GB |
| Сигурност | Noble Lock Slot |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




