Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 5490
Лаптоп Dell Inspiron 5490 | ID - 93113
882.49€
1,726.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz (4GB on board + 4GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce MX230
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wireless 9462AC Card (802.11ac)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007462
Избери добавки:
Цена:
882.49 €/
1,726.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
95.49€/мес.
882.49 €/
1,726.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Inspiron 5490
882.49 €/
1,726.00 лв.
1,726.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 5490 | |
| Процесор | Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz (4GB on board + 4GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce MX230 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wireless 9462AC Card (802.11ac) |
| Операционна система | Ubuntu Linux 18.04 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.42 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB GDDR5 |
| Звук | High-definition audio, Realtek ALC3246, 2 Speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 2.0, 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C (DP/PowerDelivery) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone & Microphone Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 51 Whr (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SoDIMM |
| Сигурност | Wedge-shaped lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.2 x 21.7 x 1.7 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

