Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Dell Alienware m18 R2
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Dell Alienware m18 R2 | ID - 119329
3965.58€
7,756.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-14700HX 3.90 GHz, 33 MB cache
RAM памет:
32GB 5600MHz (2x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Killer 1750 2x2
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013830
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 830 G8
374.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
339.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L440
158.50 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 4 1950 Platinum Alcantara
439.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X395
359.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G8
199.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G7
239.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7390 Carbon Fiber Back
239.00 €
Dell Alienware m18 R2
3965.58 €/
7,756.00 лв.
7,756.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell Alienware m18 R2 | |
| Процесор | Intel Core i7-14700HX 3.90 GHz, 33 MB cache |
| RAM памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Killer 1750 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 4.23 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 18.0" (45.72 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Stereo speakers, 2 W x 2 = 4 W total, Realtek ALC3254 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | Two M.2 2230 or 2280 slots for solid state drives |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | mini-Display port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 Gen 2 Type-C with DisplayPort Alt Mode/USB4 |
| Аудио портове | 1 Universal audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080p at 30fps FHD HDR RGB-IR camera, Dual-array microphones |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-Cell Battery, 97WHr (Integrated), 280W adapter |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Intel HM770 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 41.0 x 32.0 x 2.5 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Мрежа | Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




