Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Alienware Aurora R10
Компютър Dell Alienware Aurora R10 | ID - 96801
2163.79€
4,232.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
AMD Ryzen 7 3700X 3.60 GHz, 32 MB cache
RAM памет:
16GB Dual Channel HyperX FURY 3200MHz
Видео карта:
AMD Radeon RX 5700 XT
OS:
Windows 10 Home-HE 64bit English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008761
Избери добавки:
Цена:
2163.79 €/
4,232.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
234.12€/мес.
2163.79 €/
4,232.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell Alienware Aurora R10
2163.79 €/
4,232.01 лв.
4,232.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Alienware Aurora R10 | |
| Монитор | - |
| Процесор | AMD Ryzen 7 3700X 3.60 GHz, 32 MB cache |
| RAM памет | 16GB Dual Channel HyperX FURY 3200MHz |
| Видео карта | AMD Radeon RX 5700 XT |
| Операционна система | Windows 10 Home-HE 64bit English |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | AMD Octa Core |
| Памет, тип | DDR4 XMP |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 2000GBM.2PCIeNVMeSSD(Boot)+1000GB7.2krpmSATA6Gb/s(Storage) |
| Звук | Integrated 7.1 channel audio with S/PDIF port, Realtek ALC3861, High-definition audio |
| M.2 слот | One M.2 card slot for WLAN and Bluetooth, One PCIe/SATA M.2 card slot for 2230/2280 solid-statedrive |
| USB порт | 6 USB 2.0, 5 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C, 1 USB 3.1 Gen 2, 1 USB 3.1 Gen 2 Type-C, 1 USB 3.1 Gen 1 with PowerShare |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2 PCIe x16, 2 PCIe x4 slots |
| Аудио портове | 1 Headphone/Line Out, 1 Microphone/Line In, 1 Side Surround Output, 1 Microphone In, 1 Line Out, 1 Rear Surround Output, 1 Center/Subwoofer Output, 1 Line in |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 4 UDIMM slots, up to 64GB |
| Чипсет | B550A |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | SPDIF Digital Output (Coax), SPDIF Digital Output (TOSLINK) |
| Аксесоари в комплекта | Multimedia Keyboard-KB216AW - US International (QWERTY), Optical Mouse MS116AW |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 22.3 x 43.2 x 44.2 |
| Мрежа | Killer E2600 Ethernet controller integrated on system board 10/100/1000 Mbps, 802.11ac 2x2 WiFi and Bluetooth |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

