Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен лаптоп
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Лаптоп ASUS X200m | ID - 101530
158.50€
310.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Celeron Dual-Core, N2830 2160MHz 1MB
RAM памет:
4096MB DDR3L Onboard
Хард диск:
500 GB SATA
Видео карта:
Intel HD Graphics
Дисплей:
11.6"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80099433
Ъпгрейд
0.00€
RAM памет
Повече RAM = по-бърз компютър при работа с много програми едновременно
SSD диск
По-голям диск = повече място за файлове, програми и архиви
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250, Intel Ultra 5 238V vPro (40 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.7GHz)
1,489.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G8
399.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13
239.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3540
609.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G3
304.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7440
704.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
324.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 PC14250 + (1920x1200) IPS, 300nits AG, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s, 1 TB SSD, Intel graphics, FHD HDR IR Cam and Mic, Wi-Fi 6E, FPR, Backlit Kb, Win 11 pro, Platinum
1,059.00 €
Лаптоп ASUS X200m
158.50 €/
310.00 лв.
310.00 лв.
Преносим компютър, подходящ за домашно и служебно ползване. Ярък екран, тиха работа и дълъг живот са основните характерни черти. Екранът минимизира или премахва отражението. Изключително балансиран избор на компоненти, позволява оптимална работа при различно натоварване. Дългият гаранционен срок и надеждният хардуер гарантира дълга и безпроблемна работа.
Техническа характеристика на Лаптоп ASUS X200m, 80099433 |
|
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core, N2830 2160MHz 1MB |
| RAM памет | 4096MB DDR3L Onboard |
| Хард диск | 500 GB SATA |
| Видео карта | Intel HD Graphics |
| Дисплей | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Camera HDMI |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

