Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus Vivobook K413EA-WB311
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Asus Vivobook K413EA-WB311 | ID - 100555
456.58€
892.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-1115G4 3.00 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8GB onboard
Видео карта:
Intel UHD Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 6(802.11ax)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010095
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7320 Aluminium 2-in-1
369.00 €
Лаптоп HP ProBook 630 G8
289.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
324.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3310
234.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
514.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480
254.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel)
364.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G8
239.00 €
Лаптоп Asus Vivobook K413EA-WB311
456.58 €/
892.99 лв.
892.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus Vivobook K413EA-WB311 | |
| Процесор | Intel Core i3-1115G4 3.00 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8GB onboard |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| Операционна система | No OS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.40 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2NVMePCIe3.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Audio by ICEpower, Built-in speaker, Built-in microphone//harman/kardon (Mainstream) |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack, 1 Headphone out |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 720p HD camera//Without privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Памет, слотове | Not Available |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.4 x 21.5 x 1.8 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




