Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus S Zenbook OLED UM3504DA-OLED-MA731X
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Asus S Zenbook OLED UM3504DA-OLED-MA731X | ID - 116181
1245.00€
2,435.01 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 7 7735U 2.70 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
16GB on board
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013015
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Platinum
264.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
539.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7440
704.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
254.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5420
454.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G4
389.00 €
Лаптоп HP EliteBook 745 G6
264.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (Intel)
554.00 €
Лаптоп Asus S Zenbook OLED UM3504DA-OLED-MA731X
1245.00 €/
2,435.01 лв.
2,435.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus S Zenbook OLED UM3504DA-OLED-MA731X | |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735U 2.70 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 16GB on board |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.40 kg |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2NVMePCIe4.0 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2880x1620 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1 USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Памет, слотове | - |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.5 x 22.7 x 1.6 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




