Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Asus ROG Zephyrus G16 GU605MI-QR051W
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Asus ROG Zephyrus G16 GU605MI-QR051W | ID - 118654
2702.69€
5,286.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
32GB on board
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2
OS:
Windows 11 Home
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013642
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7320 Aluminium 2-in-1
369.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5420
339.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769
334.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G6
309.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel)
544.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Carbon (11th Gen)
834.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490
264.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1040 G5
474.00 €
Asus ROG Zephyrus G16 GU605MI-QR051W
2702.69 €/
5,286.00 лв.
5,286.00 лв.
| Техническа характеристика на Asus ROG Zephyrus G16 GU605MI-QR051W | |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 32GB on board |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.85 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIe4.0NVMeM.2 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | 4-speaker (dual-force woofer) system with Smart Amplifier Technology, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification, Smart Amp Technology |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 support DisplayPort / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 200W AC Adapter |
| Памет, слотове | - |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 24.6 x 1.6 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




