Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен лаптоп
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Лаптоп Apple MacBook Pro 5,5 A1278 | ID - 66144
116.57€
227.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core 2 Duo, P7550 2260MHz 3MB
RAM памет:
4096MB DDR3
Хард диск:
160 GB SATA
Видео карта:
nVidia GeForce 9400M
Дисплей:
13.3"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80078772
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
369.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G4
219.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G3
304.00 €
Lenovo ThinkPad E16 G3 Intel Core Ultra 7 255H
1,173.93 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
324.00 €
Asus Strix G16 G615LW-S5029W
3,788.16 €
Dell Vostro 5640
865.11 €
Лаптоп Toshiba Portege Z30-C-16M
144.00 €
Лаптоп Apple MacBook Pro 5,5 A1278
116.57 €/
227.99 лв.
227.99 лв.
Лаптопът е с видими драскотини по корпуса, възможни са леки петна по екрана.Това не влияе на функционалното му състояние и е отчетено при определяне на неговата цена. Възможни са нарушения в целостта на корпуса и видимите части. Подходящ е за потребители, които не държат на външния вид или използват този лаптоп в индустриални помещения, складове и др.
| Техническа характеристика на Лаптоп Apple MacBook Pro 5,5 A1278 | |
| Процесор | Intel Core 2 Duo, P7550 2260MHz 3MB |
| RAM памет | 4096MB So-Dimm DDR3 |
| Хард диск | 160 GB SATA |
| Видео карта | nVidia GeForce 9400M |
| Дисплей | 13.3" |
| Резолюция | 1280x800 WXGA 16:10 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Интерфейси | USB 2.0, |
| Операционна система | iOS |
| Други | Camera Mini DisplayPort |
| Статус | B клас |
| Батерия Статус | No Battery |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства









