Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Apple MAC MINI: M2 8C CPU/10C GPU/8GB/256GB-ZEE
Компютър Apple MAC MINI: M2 8C CPU/10C GPU/8GB/256GB-ZEE | ID - 111957
689.73€
1,348.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Apple M2 (8 Core) 3.49 GHz, 10C GPU
RAM памет:
8GB unified memory
OS:
macOS
Кутия:
Mini
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012416
Избери добавки:
Цена:
689.73 €/
1,348.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
74.63€/мес.
689.73 €/
1,348.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Apple MAC MINI: M2 8C CPU/10C GPU/8GB/256GB-ZEE
689.73 €/
1,348.99 лв.
1,348.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Apple MAC MINI: M2 8C CPU/10C GPU/8GB/256GB-ZEE | |
| Монитор | - |
| Процесор | Apple M2 (8 Core) 3.49 GHz, 10C GPU |
| RAM памет | 8GB unified memory |
| Операционна система | macOS |
| Кутия | Mini |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Apple M2 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB |
| Звук | Built-in speaker |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB-A ports (up to 5Gb/s) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | Two Thunderbolt with support for: DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s); Thunderbolt 2, HDMI, DVI, and VGA supported using adapters (sold separately) |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.7 x 19.7 x 3.6 cm |
| Мрежа | 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | 10-core GPU |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

