Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Apple Mac mini DC i5 2.8GHz/8GB/1TB FD/
Компютър Apple Mac mini DC i5 2.8GHz/8GB/1TB FD/ | ID - 65317
1133.53€
2,216.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-4440S 2.80 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 1600MHz
Видео карта:
Intel Iris Graphics
OS:
X Yosemite
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003494
Избери добавки:
Цена:
1133.53 €/
2,216.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
122.65€/мес.
1133.53 €/
2,216.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Apple Mac mini DC i5 2.8GHz/8GB/1TB FD/
1133.53 €/
2,216.99 лв.
2,216.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Apple Mac mini DC i5 2.8GHz/8GB/1TB FD/ | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-4440S 2.80 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 1600MHz |
| Видео карта | Intel Iris Graphics |
| Операционна система | X Yosemite |
| Кутия | Mini |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, GB | 1000GB Fusion Drive |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Built-in speaker |
| USB порт | 4 USB 3 ports (up to 5 Gbps) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 2 ports (up to 20 Gbps) |
| Аудио портове | Audio in port, Headphone port |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SDXC card slot |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.7 x 19.7 x 3.6 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ac Wi-Fi wireless networking, Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

