Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Apple iPhone XR 128GB (PRODUCT) RED
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Apple iPhone XR 128GB (PRODUCT) RED | ID - 92160
776.14€
1,518.00 лв. с ДДС
Процесор:
A12 Bionic chip, Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest)
RAM памет:
3072MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.1" (15.49 cm)
Резолюция:
1792x828
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007027
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 256GB 8GB Blue
244.91 €
Apple iPhone Air 256GB Sky Blue
1,162.17 €
Apple iPhone Air 512GB Space Black
1,405.54 €
Samsung SM-S938B GALAXY S25 Ultra 5G 1TB 12GB Titanium Green
1,559.95 €
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Blue
193.78 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue
183.55 €
Apple iPhone XR 128GB (PRODUCT) RED
776.14 €/
1,518.00 лв.
1,518.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPhone XR 128GB (PRODUCT) RED | |
| Процесор | A12 Bionic chip, Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.1" (15.49 cm) |
| Резолюция | 1792x828 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | iOS |
| Други | Splash, Water, and Dust Resistant: Rated IP67 (maximum depth of 1 meter up to 30 minutes) under IEC standard 60529 |
| Цвят | Red |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 7 MP, f/2.2, 32mm (standard), Video 1080p@60fps |
| Камера, MP, задна | 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, OIS, PDAF |
| Светкавица | Quad-LED dual-tone flash |
| Сензори | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple Lossless player |
| MP4 плейър | MP4/H.265 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor, Audio/video/photo editor |
| USB | - |
| Брой SIM карти | Nano-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 2942 mAh battery |
| Размер | 150.9 x 75.7 x 8.3 |
| Тегло, g | 194 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




