Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Смартфон Apple iPhone 5S A1457 Space Gray Apple A7 iOS 10 640x1136 pixels 4" Camera 8MP, LTE 1GB RAM, 16GB, NO CABLE | ID - 33632
201.45€
394.00 лв. с ДДС
Вградена памет:
16GB eMMC
Камера (задна):
1,2 мегапиксела снимки (1280 x 960), 720p HD видеозапис, Автоматичен HDR за снимки
Камера /предна/:
8 мегапиксела с 1.5µ пиксела, Протектор за обектива от сапфирен кристал, True Tone Flash
Процесор:
Apple A7 Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)
Разделителна способност (max):
1136x640
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80074766
Избери добавки:
Смартфон Apple iPhone 5S A1457 Space Gray Apple A7 iOS 10 640x1136 pixels 4" Camera 8MP, LTE 1GB RAM, 16GB, NO CABLE
201.45 €/
394.00 лв.
394.00 лв.
Смартфон Apple iPhone 5S A1457 Space Gray Apple A7 iOS 10 640x1136 pixels 4" Camera 8MP, LTE 1GB RAM, 16GB, NO CABLE, А клас
Техническа характеристика на Смартфон Apple iPhone 5S A1457 Space Gray Apple A7 iOS 10 640x1136 pixels 4" Camera 8MP, LTE 1GB RAM, 16GB, NO CABLE, 80074766 |
|
| Вградена памет | 16GB eMMC |
| Камера (задна) | 1,2 мегапиксела снимки (1280 x 960), 720p HD видеозапис, Автоматичен HDR за снимки |
| Камера /предна/ | 8 мегапиксела с 1.5µ пиксела, Протектор за обектива от сапфирен кристал, True Tone Flash |
| Процесор | Apple A7 Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based) |
| Разделителна способност (max) | 1136x640 |
| Размер на екрана | 4" (10.16 cm) широкоекранен Multi-Touch дисплей с LED подсветка и IPS технология (1136 x 640 pix. резолюция на 326 ppi) |
| RAM памет | 1GB RAM |
| Тип | Смартфон |
| Операционна система | iOS |
| Други | Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS and GLONASS, 1x 3,5-мм стерео минижак |
| Размер | 12.38 x 5.86 x 0.76 cm |
| Цвят | Сив |
| Статус | А клас |
| Гаранция | 6 месец |
| Брой SIM карти | 1x Nano-SIM |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

