Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Смартфон Apple iPhone 11 Pro | ID - 92499
459.65€
899.00 лв. с ДДС
Процесор:
Apple A13 Bionic, Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder)
RAM памет:
4096MB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
5.8" (14.73 cm)
Резолюция:
2436x1125
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:10002585
Избери добавки:
459.65 €/
899.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Смартфон Apple iPhone 11 Pro
459.65 €/
899.00 лв.
899.00 лв.
Избери телефон втора ръка iPhone 11 Pro на супер цена. Селекцията iPhone втора ръка е внимателно подбрана и всяко устройство е предварително рециклирано при най-висок стандарт на работа.
Apple iPhone 11 Pro 64GB Space Grey е преминал през всички тестове за проверка на екран, микрофон, камера, аудио, батерия, външен вид, свързаност, изглежда като нов или почти нов. Телефоните втора ръка са подходящи за работа в офис, за деца и възрастни без ограничения в годините.
iPhone 11 Pro предлага превъзходна камера, бърза производителност и отличен живот на батерията, което го прави iPhone за покупка за много хора.
Предимства:
- Завладяваща ултраширока камера
- Нощен режим с отлично качество
- Дълъг живот на батерията
- Бърз A13 Bionic процесор
Защо да купиш употребяван iPhone?
Като нов, но на много по-добра цена от нов
С минимални забележки
Гаранция 12 месеца
Помагаш на околната среда
Безплатна доставка до офис на Speedy
| Техническа характеристика на Смартфон Apple iPhone 11 Pro | |
| Процесор | Apple A13 Bionic, Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 5.8" (14.73 cm) |
| Резолюция | 2436x1125 |
| Сензорен дисплей | Super Retina XDR OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | iOS |
| Други | Splash, Water, and Dust Resistant; Rated IP68 (maximum depth of 4 meters up to 30 minutes) under IEC standard 60529 |
| Цвят | Space Grey |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, TOF 3D camera; Video: 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | Triple: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, PDAF, OIS; 12 MP, f/2.0, 52mm (telephoto), 1/3.4", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom; 12 MP, f/2.4, 13mm (ultrawide); Video: 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, stereo sound rec. |
| Светкавица | Quad-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| Сензори | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | - |
| Брой SIM карти | Nano-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3046 mAh battery (11.67 Wh) |
| Размер | 144.0 x 71.4 x 8.1 |
| Тегло, g | 188 g. |
Вижте мнения за Смартфон Apple iPhone 11 Pro
| Марин Попов | 2024-01-15 10:11:32 |
Взех го за дъщеря ми. Идва в пълен комплект. Довлен съм, няма следи от използване | |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства












