Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор AOC 24E1Q
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор AOC 24E1Q | ID - 80515
103.28€
202.00 лв. с ДДС
3D:
-
Технология:
LED
Резолюция:
1920x1080
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
TCO 7, EPEAT Silver
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005301
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung 27FG502 27" Odyssey G5 OLED DisplayPort 180Hz / HDMI 144Hz 1 ms 2560x1440 DP HDMI Black
484.19 €
Монитор Dell U2419H
133.00 €
LG 32GS85Q-B
428.46 €
Монитор DELL U2414H
64.42 €
Монитор DELL P2419H
100.00 €
Монитор Philips 240P4QPYES
53.00 €
Монитор Samsung S24C650DW
59.00 €
Asus VY279HGR Eye Care Gaming Monitor
113.51 €
Монитор AOC 24E1Q
103.28 €/
202.00 лв.
202.00 лв.
| Техническа характеристика на Монитор AOC 24E1Q | |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | TCO 7, EPEAT Silver |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | HDMI |
| Размер на екрана, inch | 23.8 (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 2W x 2 |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | VGA |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 19.9 x 40.5 |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
| USB | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




