Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Veriton X4690G
Компютър Acer Veriton X4690G | ID - 111268
364.55€
713.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-12100 3.30 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8GB 3200MHz
OS:
No OS
Кутия:
Desktop
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012257
Избери добавки:
Цена:
364.55 €/
713.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
39.44€/мес.
364.55 €/
713.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Veriton X4690G
364.55 €/
713.00 лв.
713.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Veriton X4690G | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-12100 3.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8GB 3200MHz |
| Операционна система | No OS |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2 |
| Звук | Integrated high-definition, 5.1-channel surround sound |
| M.2 слот | 2 M.2 slot (for SSD), 1 M.2 slot (for WLAN) |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen1 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type C, 4 USB 2.0 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2 PCIe x16 slot(s), 1 PCIe x1 slot, 1 PCI slot |
| Аудио портове | 3 Audio jack(s) |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Чипсет | Intel B660 chipset |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | KBD& Mouse USB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 33.5 x 33.5 x 10.5 cm |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

