Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Travelmate P214-52-345D
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Acer Travelmate P214-52-345D | ID - 96525
577.76€
1,130.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-10110U 2.10 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
4GB
Видео карта:
Intel UHD Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 6 AX
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008679
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP ProBook 430 G8
199.00 €
Dell Latitude 5450
1,042.52 €
Лаптоп Dell Latitude 7480
204.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G2
204.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490
264.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (AMD)
469.00 €
Лаптоп HP EliteBook 845 G8
364.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G6
254.00 €
Лаптоп Acer Travelmate P214-52-345D
577.76 €/
1,130.00 лв.
1,130.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Travelmate P214-52-345D | |
| Процесор | Intel Core i3-10110U 2.10 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 4GB |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 6 AX |
| Операционна система | Linux |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.60 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIeGen3 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2 Stereo Speakers, Microphone |
| 4G/LTE | LTE (4G) |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 3.1 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Аудио портове | 1 microphone and headphone |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-cell Lithium Ion (Li-Ion) |
| Памет, слотове | 2 slots |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.8 x 23.6 x 2.0 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




